یاهو-بلاگفا-یاهو-وبلاگ
if ( intCount==-1) strResult="آرشیو نظرات"; if ( intCount==0) strResult="نظر بدهید"; if ( intCount==1) strResult="یک نظر"; if ( intCount>1) strResult=intCount + " نظر" ; strUrl="http://commenting.blogfa.com/?blogid=" +strBlogId + "&postid=" + lngPostid + "&timezone=" + intTimeZone ; strResult ="" + strResult + " " ; document.write ( strResult ) ; } function OpenLD() { window.open('LinkDump.aspx','blogfa_ld','status=yes,scrollbars=yes,toolbar=no,menubar=no,location=no ,width=500px,height=500px'); return true; }خوشبختی

زندگی را با همه ی زیبایی اش در آغوش می کشم...

۱-اونایی که فردا صبح (شنبه/۲۲خرداد)وبسایت هاشون آپ میشه و از مهر و محبت ها یا دعوا و مرافه با  شوشو(مراد همان شوهر است) یا آقایی(فرقی نمی کنه هم شوهر هم دوست پسر) یا خانومی(در وبلاگستان فارسی بیشتر مامان های دختر دار از این اصطلاح برای دخترانشان استفاده می کنند) داد سخن میرانند یا از این که عمه ام اینا رفتن خونه ی پسر عمه ام اینا !! امشب هم قراره دایی ام اینا برن خونه ی همسایه شون اینا،تازه شم ما هم میریم اونوقت!!!!  

بعد اونایی که کلا عشق مسایل خانوادگی ِ بقیه و حل و فصل مسایلشون در بخش نظر دهی هستند و صبح تا صبح باید حتما وبلاگ های این دسته رو بخونند که مبادا شب قبل،شوهر طرف مثلا خدای نکرده زبونم لال نصف شب دستش از زیر سر خانم کشیده شده باشه وقتی می خواسته بره دستشویی، و خانم هم احساسات پروانه ایش ترک ترک شده باشه و صبح در حالیکه به شدت به فکر طلاقه در این مورد تو وبلاگش نوشته باشه و اینا (خوانندگان پر و پا قرص) خبر دار نشده باشن یه وقت!! خوب اونوقت این راه حل های مشعشعانه کجا باید ساطع بشه اگه اونجا نشه؟ هان؟

 

 

 

 

 

۲-اونایی که اصلا کلا وبلاگ هاشون ۳۰یاسیه و خودشون +۷جد و آبادشون ۳یاسی بوده و نقد پشت نقد و تفسیر پشت تفسیر و دعوت برای عصر روز شنبه این هوااااا ،بعد مشخص میشه که خودشون اون روز از و خونه تکون هم نخورند.چون یه وقت ممکن بوده آسیب ببینند ! آسیب ۳۰یاسی نه ها!! برای اون که اینا همیشه جان برکف اند! اصلا اینا نیروهای بالقوه و بالفعل و همه چی تموم این جنبشند! مثلا ممکنه چون تازه از حموم در اومدن،باد بخوره به سرشون سینوزیت بگیرن در آینده! و به خاطر خواهش های بقیه نرفتن!!!! محض همون!

 

 

 

 

۳-اونایی که فردا عصر تو کافی شاپ ها و رستوران ها و مراکز خرید پلاسند!!! مثل هر روز!! کلا انگار نه انگار !! نه خانی اومده و نه خانی رفته !! 

 

 

 

 

۴-اونایی که تو این مراسم فقط دنبال دختر تور کردن و شماره دادن اند!! (برای خودم پیش اومده ها که میگم) 

 

 

 

۵-اونایی که فردا از صبح تو بالاترین و توییتر و فیس بوک و  سایت و وبلاگ آیه ی یاس می خونند تا شب !! و در حالیکه خودشون به شدت و حدت هر چه تمام تر پشت رایانه هاشون  سنگر گرفتند و مشغول جانفشانی و جنگ با دیک تاتور و پس گرفتن رای های پارسال همین موقعشون هستند، و در عین حال خیلی زیاد از عدم مشارکت مردم ناراضی اند و دلشون گرفته ، دم به ساعت اعلام می کنند : من می دونستم که ما موفققق نمیشیم....و البته واقعا همه ی هدفشون روحیه سازیه و در واقع می خواهند با یاد آوری خاطرات نوستالژیک مثل کارتون گالیور یه بار دیگه به بقیه یاد آوری کنند که عجب کودکی و نوجونی ِ آشغالی داشتیم تو این مملکت!!!! بنده های خدا .... 

 

 

 

 

۶-اونهایی هم که مثل نویسنده ی این وبلاگ دیگه از اون ور بوم افتادن و الان یک هفته است که هی میان پست مینویسند بعد والد درونشون خیلی با خشانت کمر شلوارشو در میاره و تِپ و تِپ بهشون شلاق میزنه که تو خجالت نمیکشی تو این موقعیت زمانی از گل و بلبل و عشق و چمن و آسمون مینویسی؟؟؟ نه واقعا حیا نداری؟؟ و این میشه که با سری افکنده و در حالیکه الان یک هفته است از استرس و اضطراب در حال خفه شدن هستند، با جسم علیل و اندک آبرویی که دارن ،پست هاشون رو حذف می کنند خودشون!!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پی نوشت: 

 

 

شماره ی یک:در مورد ژانر اول به شددددددددددددددددددددددت در صدد نوشتن یه پست می باشیم اما الان اعصاب نداریم!! 

 

 

 

 

شماره ی دو: نگارنده هیچ گاه  در این جریان حامی هیچ گروه ، شخص یا اشخاص خاصی نبوده و نیست و به شدت معتقد است که این جریان فراتر از رای های مفقوده ی سال قبل، آن زن و شوهر و آن معمم خاص می باشد...و اصولا بدون لیدر و با ر ه ب ر ی  مردم ِ معترض حرکت می کند.

نوشته شده در شنبه 22 خرداد‌ماه سال 1389ساعت 12:19 ق.ظ توسط نهال نظرات (14)